sekretariat.wszp@gmail.com Telefon: 76/ 8779-300 FAX: 76/8784-434

Wznowienie przyjęć

Informujemy, że z dniem 18 maja 2020 roku Wojewódzki Szpital Psychiatryczny w Złotoryi wznawia przyjęcia planowane na wszystkie Oddziały Szpitalne utrzymując wszystkie obostrzenia sanitarne w związku z COVID19

WIĘCEJ... »

Podziękowania

Personel Wojewódzkiego Szpitala Psychiatrycznego w Złotoryi serdecznie dziękuję Pani Marcie Sulek oraz jej mężowi a w szczególności Kubie za pozyskanie i dostarczenie nam przekąsek, jesteście wielcy.

WIĘCEJ... »

Podziękowanie

Dyrekcja, Pracownicy oraz Pacjenci Wojewódzkiego Szpitala Psychiatrycznego w Złotoryi pragną serdecznie podziękować Pani Marcie Sułek oraz wszystkim wolontariuszom, którzy uszyli i przekazali maseczki dla Naszego Szpitala.

WIĘCEJ... »

Szpital wstrzymuje planowane przyjęcia

Zgodnie z wytycznymi Dyrektora Departamentu Zdrowia Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego, w związku z wysokim ryzykiem pojawienia się ogniska epidemicznego wywołanego koronawirusem, Wojewódzki Szpital Psychiatryczny w Złotoryi podjął decyzję o wstrzymaniu przyjęć planowych pacjentów do szpitala. Powyższa decyzja obowiązuje do odwołania.

WIĘCEJ... »

Zakaz odwiedzin

Wojewoda Dolnođlaski

Na podstawie Decyzji nr 53/2020 z dnia 04 marca 2020r.  Wojewody Dolnośląskiego postanawia się: Wprowadzić całkowity zakaz odwiedzin pacjentów na terenie Wojewódzkiego Szpitala Psychiatrycznego.

WIĘCEJ... »

Ustalenie terminu

Ustalenie terminu przyjęć na Oddział Leczenia Zaburzeń Abstynencyjnych dla Uzależnionych od Środków Psychoaktywnych odbywa się w dni robocze od godz. 11.30 do 12.30 pod nr tel. 76/8779-328. Tylko przez osobę zainteresowaną pobytem.

WIĘCEJ... »

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status